maryam-atash.jpg - 28.11 Kbسایت گروهک تروریستی منافقین که از روزهای گذشته فعالیت خود علیه انتخابات جمهوری اسلامی را رقم زده بود از صبح امروز نیز با سیاه نمایی تلاش دارد تا نشان دهد حضور مردم پای صندوق‌های رای کمرنگ است.

  598 ،‌ سایت گروهک تروریستی منافقین با تیتر «حوزه‌های انتخابات 4 ساعت پس از انتخابات خالی است»، ادعا کرده که با مونیتورینگ صندوق‌های رای، مشخص شده که کسی پای صندوق رای نرفته است.

این در حالی است که رسانه‌های بین‌المللی از جمله الجزیره، روسیا الیوم، فرانس 24، گاردین، اسکای نیوز، رویترز، سی بی اس، بی بی اس با اشاره به حضور پر شور مردم در پای صندوق‌های رای که از ساعات اولیه آغاز انتخابات در جریان است، از آن به عنوان حضور پر شور مردمی یاد کرده و یادآور شده‌اند که مردم نسبت به انتخابات بسیار خوشبین هستند.

رسانه‌های وابسته به گروهک تروریستی نفاق در روزهای منتهی به 24 خردادماه با بزرگنمایی برخی رویدادهای مربوط به انتخابات و یا خبرسازی، تلاش داشتند که مردم ایران را نسبت به انتخابات بی تفاوت یا آنها را دلسرد کنند که با شکست این پروژه، ادعای حضور کمرنگ مردمی در روز انتخابات را دنبال می‌کنند.

+ نوشته شده در  جمعه 24 خرداد1392ساعت 18:32  توسط narsis |  نظر بدهید


roohan.jpg - 11.69 Kbیکی از منتقدان تخریب گران در مقابل حسینیه ارشاد:شما با بی احترامی به حق مردم در همین رای گیری آبروی اصلاحات را برده اید.

 

رویداد، حسینیه ارشاد یکی از مهمترین حوزه های انتخاباتی شهر تهران، امروز از ابتدای صبح میزبان خیل کثیر مردم حماسه ساز و حضور متحیرانه خبرنگاران خارجی بود. بسیاری از سیاسیون و شخصیت های شناخته شده با توجه به تمرکز رسانه ای در حسینیه ارشاد، برای رأی دادن این محل را انتخاب کردند.

 

حواشی حضور اصلاح طلبان از صبح امروز از نکات قابل توجه در این حوزه انتخاباتی بوده است:

 

 

همسر و دوستان تاج زاده به همراه آهنگرانی:

 

ساعاتی پس از شروع رأی گیری همسر تاج زاده با حضور در محل حسینیه، خطاب به خبرنگاران اذعان داشت: که به جای حاشیه سازی ها باید مسئولان به مردم و زندانیان سیاسی برسند و مانند اصولگرایان دروغ نگویند.

 

آهنگری بازیگر اصلاح طلب، به همراه خانواده تاج زاده در حالی که در بدو ورود آراء خود را داخل صندوق انداختند (که این امر خود به معنای پذیرش نظام دموکراتیک کشور است) در مقابل دوربین های رسانه های خارجی اقدام به بیان سخنان غیر متعارف علیه حماسه سیاسی کردند که این اتفاق با واکنش مردم مواجه شد. در میان جمعیت یکی از جوانان حاضر گفت: اگر رأی داده اید و دموکراسی کشور را پذیرفته اید، پس چرا به نفع دشمنان لفاظی می کنید؟!

 

 

شمارش میدانی آراء توسط اشراقی ها:

 

 

زهرا و نعیمه اشراقی نیز که سخنان ضد حجاب و غیر متعارف آنها در ماه های اخیر باعث تعجب جامعه شده است، نیز با حضور مستمر در محل حسینیه با پرسیدن کد تعرفه رای دهندگان سعی در کسب یک برآورد از میزان مشارکت در ساعت های مختلف داشتند.

 

 

اعتراض یک اصلاح طلب به مصطفی کواکبیان:

 

 کواکبیان نیز پس از حضور در صحن حسینیه بدون توجه به صف مردم، مثل یک سیاسی کار متشخص! وارد شده و رأی خود را صندوق انداخت. این اقدام وی در هنگام خروجش از حسینیه با اعتراض یک جوان اصلاح طلب مواجه شد. وی خطاب به کواکبیان اذعان داشت: شما با بی احترامی به حق مردم در همین رای گیری آبروی اصلاحات را برده اید.

 

ابراهیم یزدی:

 

 یزدی نیز با حضور در حسینیه ارشاد در گفتگو با خبرنگار رویداد در حالی که ادعا کرد تمکین به قانون را در صدر مطالبات خود می داند، در پاسخ به این سوال که "چطور عملکرد سران فتنه را غیر قاونی نمی دانید؟" افزود: موسوی و کروبی باید آزاد شوند تا خود پاسخگوی این سوالات باشند.

 

 

وی در خصوص ارتباطش با هاشمی گفت: من با هاشمی هیچ ارتباطی ندارم و همچنین در جمع خبرنگاران اصولگرا اذعان داشت: شما تنها قصد تشویش اذهان را دارید که این امر با واکنش منفی مردم نیز همراه بود.

 

 

همچنین برخی عناصر مرتبط با فتنه در چند مرحله با هماهنگی و به طور دسته جمعی وارد شدند و آراء خود را در صندوق انداختند و سپس با پراکنده شدن در میان مردم اقدام به سم پاشی علیه نامزدهای اصولگرا خصوصا جلیلی کردند.

 

 

جو سازی خانواده ابتکار:

 

 

معصومه ابتکار«افسانه سرای رب النوع پارازیت» ، «پروژه آلودگی مواد غذایی»، « خواهان رئیس جمهور شدن زنان» و البته «ژورنالیست اصلاح طلب» نیز به همراه خانواده و نزدیکان در محل حسینیه حاضر شده و پس از آنکه تلاش برای متشنج کردن فضا توسط آنها با واکنش مردمی مواجه شد، اقدام به رای دهی کردند.

 

 

 

حمایت مجریان رسانه ملی از رنگ انتخاباتی قالیباف:

 

 

 

نکته دیگری که امروز در چند حوزه انتخاباتی شاهد آن بودیم حضور مجریان رسانه ملی با مقنعه و روسری و لباس زرد رنگ بود که این اپیدمی رنگی نیز باعث شد تا شائبه حمایت سیما از قالیباف شت بگیرد.

 

 

 

سم پاشی و سیاهنمایی مدیر کل اقتصادی سابق

 

فردی که پیش ازین در دولتهای خاتمی و هاشمی از پست مدیر کلی در حوزه وزارت اقتصاد و دارایی برخوردار بود نیز به میدان آورده شده بود تا باصطلاح سیاهنمایی های اقتصادی مستند و مستدل باشد، علی رغم اینها شخص یاد شده توفیق چندانی نیافت و آمارهای کذب وی با واکنش های مردم همراه بود/.

 

 

 

حاشیه سازان سازمان یافته

 

 

 

گروههایی از هواداران حسن روحانی که با عناوین جعلی حامیان قالیباف و ولایتی از قبل سازمان دهی شده و قرار بود در این نقش از دایره آرا جلیلی بکاهند نیز بخش دیگری از عملیات روانی میدانی ستاد این کاندیدای جدیدا اصلاح طلب را بر عهده داشتند.

 

تمرکز این گروه بر عدم سازش پذیری سعید جلیلی و تکرار این شایعه غربی علیه وی بود که اگر او رئیس جمهور شود بنابر این تقلب شده است که از قبل برخی آگاهان این شایعه را مقدمه ای برای طرح یک فتنه نافرجام ارزیابی کرده بودند.

 

این اشخاص همچنین ادعای تقلب در انتخابات 88 را نیز در میان شرکت کنندگان برای کاهش انگیزه هایشان مطرح می کردند که با واکنش های عمومی بسیار تند رای دهندگان مواجه شده و مجبور به ترک حوزه اخذ رای حسینیه ارشاد شدند.


+ نوشته شده در  جمعه 24 خرداد1392ساعت 18:6  توسط narsis |  نظر بدهید

شبکه تلویزیونی العربیه که به موضع گیری ضد ایرانی معروف است، مدعی شد که انتخابات ریاست جمهوری در ایران چیزی را تغییر نمی‌دهد.

media-logo.jpg - 26.04 Kbفارس، شبکه تلویزیونی العربیه با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر تلاش کرد که انتخابات ایران را زیر سوال ببرد.
 
العربیه ضمن پوشش آغاز انتخابات ایران تصاویری را از حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ایران نشان داد.
 
این شبکه در عین حال با استفاده از نظر کارشناسان  تلاش کرد که انتخابات ایران و قدرت ریاست جمهوری را محدود معرفی کند و ادعا کرد که با روی کار آمدن رئیس جمهور جدید در ایران چیزی تغییر نمی کند زیرا قدرت در اختیار رهبر ایران است.
 
این شبکه که از رویکرد اصلاح طلبی در ایران حمایت می کند سعی کرد که وضعیت در جناح اصولگرا را آشفته معرفی کند.
 
بر اساس گزارش العربیه، ساعت 8 صبح به وقت تهران درهای مراکز اخذ رای برای رای دهندگان ایرانی رسما گشوده شد.
 
این یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران و چهارمین انتخابات شوراهای شهر و استان های ایران است.
 
 آیت الله سید علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران در ساعات اولیه رای خود را به صندوق انداختند.
 
مدت رای گیری 10 ساعت اعلام شده است که مردم می توانند از ساعت 8 صبح الی 6 بعد از ظهر آراء خود را به صندوق های اخذ رای بریزند.
 
براساس قانون انتخابات ایران، در صورت نیاز مقامات می توانند مدت اخذ رای را تمدید کنند.
 
براساس این گزارش، 60 هزار شعبه رای گیری در ایران و 290 شعبه در خارج از کشور برای اخذ رای معین شده است.

+ نوشته شده در  جمعه 24 خرداد1392ساعت 17:25  توسط narsis |  نظر بدهید

همسر تاج‌زاده در حالی که ۲۰ خرداد می‌گفت وی و همسرش رأی نخواهند داد، به فاصله ۴ روز پس از این اظهارات، رنگ دیگری به خود گرفت و رأی داد.

  n00027585-b.jpg - 17.05 Kb598 ، مستقر در حسینیه ارشاد، فخر‌السادات محتشمی‌پور همسر تاج‌زاده و از عناصر فعال حامی فتنه‌گران، بعدازظهر امروز با حضور در این شعبه اخذ رأی، در حالیکه لباس‌‌هایی به رنگ سبز پوشیده بود، در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کرد.

وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اصلاح‌طلبان به خاطر وحدت به میدان آمدند و در انتخابات شرکت کردند و این وحدت تا آخر باقی خواهند ماند و اصلاح‌طلبان پیروز خواهند شد.

محتشمی‌پور به این سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان در انتخابات 88 می‌گفتند تقلب شده است، چرا با وجود چنین ادعایی در این انتخابات هم شرکت کردند، پاسخی نداد.

 

گفتنی است وی از سال ۸۸ تا کنون مدعی تقلب در انتخابات بوده و همواره از حامیان تحریم انتخابات بوده است.

بر اساس آنچه سایت ضدانقلاب روزآنلاین در ۲۰ خرداد منتشر کرده بود، همسر تاج‌زاده مدعی شده بود که خود و همسرش انتخابات را تحریم کرده اند!

 

 


خبرنگار نیویورک تایمز از تهران گزارش داد که یک مرد ایرانی به وی گفت، امیدوار است ساختمان این روزنامه آمریکایی آتش بگیرد تا بدین طریق جلوی نشر اکاذیب گرفته شود.

aaaa11264.jpg - 11.87 Kbباشگاه خبرنگاران، توماس اردبرینک خبرنگار نیویورک تایمز که در حال حاضر از تهران انتخابات ریاست جمهوری ایران را پوشش می‌دهد، در صحفه تویتر خود نوشت: مردی در حالی که لبخند می‌زد به من گفت، امیدوارم ساختمان نیویورک تایمز آتش بگیرد تا جلوی نشر اکاذیب گرفته شود.

این  خبرنگار پیش‌تر در تویتر خود از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای ابراز تعجب کرده بود.

رای گیری دور یازدهم انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران از ساعت هشت صبح امروز شروع شده و نزدیک به 50 میلیون ایرانی که واجد شرایط رای دادن هستند باید از بین 6 نفر کاندیدای ریاست جمهوری یک نفر را به  عنوان رئیس جمهور خود انتخاب کنند.

+ نوشته شده در  جمعه 24 خرداد1392ساعت 17:14  توسط narsis |  نظر بدهید

آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در اولین لحظات از آغاز فرایند رای‌گیری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، بر حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید کرده و دخالت‌های گسترده رسانه‌ها و مقامات آمریکایی برای حضور مردم شریف ایران در انتخابات را محکوم کردند.

باشگاه خبرنگاران؛ رهبر معظم انقلاب در اولین لحظات از آغاز فرآیند رای گیری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) آرا خود را به صندوق انداختند.

ایشان در بخشی از بیانات خود با اشاره به اظهارات مقامات امریکایی و غربی که گفته‌اند ما انتخابات ایران را قبول نداریم، خاطرنشان کردند: نظر دشمنان، هیچ‌گاه اهمیتی برای مردم ایران نداشته و ملت همیشه خودش تشخیص داده که به چه چیزی نیاز دارد و مصلحت کشور در چیست و بر همان اساس، نیز انتخاب کرده و خواهد کرد.

اما اینکه تاکنون کدام یک از مقامات غربی و آمریکایی با دخالت آشکار در خصوص انتخابات ریاست جمهوری اظهار نظر کرده‌اند در ادامه به آن پرداخته خواهد شد:

هجمه رسانه‌ای دروغین رسانه‌های غربی در آستانه انتخابات ایران

به دنبال دریافت پالس‌هایی از حضور پرشور مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، رسانه‌ها و مقامات غربی بازهم به تکاپو افتاده و با بیان ادعاهای دروغین خود سعی کردند از خلق یک حماسه سیاسی دیگر توسط مردم ایران به اصطلاح ممانعت به عمل آورند.

اینگونه حرکات تخریبی مقامات آمریکایی، غربی و رسانه‌های تحت امر آن‌ها در دخالت آشکار در امور داخلی ایران امری معمول بوده و همواره تلاش شده‌ است با بهره گیری از قدرت رسانه‌ای و استفاده از دیگر ابزارهای تبلیغاتی، تصویری دروغین از نظر مردم ایران در مورد نظام حاکم در این کشور و تمایل مردم برای حضور پرشور در انتخابات به نمایش بگذارند.

دخالت مستقیم مقامات آمریکایی در انتخابات ایران

"جان کری" وزیر امور خارجه ایالات متحده، که در شورای عالی امنیت این کشور نیز عضویت دارد، در یک ماه اخیر و به ویژه از زمان سفرش به اراضی اشغالی، سخنرانی‌های تخریبی خود در مورد انتخابات ایران را آغاز کرد. وی حتی پا را فراتر نهاده و در ادعایی صحت برگزاری انتخابات را مورد تردید قرار داده است.

جان کری ادعا کرده: "صحت انتخابات در ایران جای تردید دارد و باید مقامات بین‌المللی در این مورد اقدامات لازم را به عمل آورند".

از سوی دیگر "جو بایدن"، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، در ادعایی مداخله جویانه، انتخابات ایران را زیر سوال برده و به نوعی نقش یک پیشگو را ایفا کرده است.

وی در ادعاهایش تلاش کرده تصویری دروغین از حماسه مردم ایران در ادوار مختلف انتخابات ایران نشان دهد.

شورای امنیت ملی آمریکا نیز در هفته جاری با صدور بیانیه‌ای مدعی شد: انتخابات ایران احتمالا آزادانه و آزاد نخواهد بود و علاوه بر آن انتخاباتی است که اراده و خواست مردم ایران را نمایندگی نمی‌کند.

دخالت‌های دیگر کشورهای معاند در انتخابات ایران

"جان بیرد"، وزیر امور خارجه کانادا، در بیانیه‌ای مداخله‌جویانه ادعا کرد که "انتخابات ایران نزدیک است و حاکمان ایران تمام تلاش خود را به‌کار گرفته‌اند که خواست جمعی و خواسته‌های دموکراتیک ایرانیان متوسط را سرکوب کنند".

وی در ادامه بیانیه مزبور ادعا کرده است که ایران کاری برای گرفتن رای از ایرانیان مقیم کانادا نکرده است و این نشان می‌دهد که انتخابات ایران تنها ابزار تبلیغاتی است
!

رسانه‌های انگلیس هم در یك حركت از پیش طراحی‌ شده از پیش از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بارها انتخابات و مقامات ایران را زیر سوال برده و با نادرست خواندن انتخابات جو مسمومی علیه ایران بوجود آوردند.

نخست وزیر انگلیس، "دیوید کامرون"، در سخنانی اظهار داشت که ایران باید انتخاباتی سالم در این دوره برگزار کند. کامرون گفت: "اكنون نوبت ایران است كه به جهان نشان دهد انتخابات سالم خواهد بود یا خیر؟ ما می‌خواهیم كه ایران بخشی از جامعه بین‌المللی باشد و منزوی نباشد، اما این موضوع را باید ایران ثابت نماید كه آیا آنها می‌توانند به حقوق اولیه مردم احترام گذاشته و انتخاباتی سالم برگزار کنند".

در آستانه انتخابات، سازمان‌های جاسوسی غربی اقدام به برگزاری کنسرتی با عنوانی موهومی در برلین کرد.ند در این کنسرت خوانندگان طاغوتی از جمله ابراهیم حامدی، ملقب به ابی، برنامه داشتند.

این خواننده طاغوتی در پایان اجرای خود مدعی شد: "تعجب می‌کنم از کسانی که پای صندوق رای می‌روند. مردم نباید برای دادن رای اشتیاق داشته باشند".

رضا ربع پهلوی فرزند دیکتاتور مخلوع هم در مصاحبه با روزنامه لوموند فرانسه خواستار تحریم انتخابات ریاست جمهوری و شوراها شد.