نخست وزیرa5.jpg - 19.22 Kb رژیم صهیونیستی گفت: روحانی هنوز برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نکرده بنابراین باید به تحریم‌ها ادامه داد.
باشگاه خبرنگاران، ایران هسته‌ای در گزارش ویژه خود به مواضع جدید رژیم صهیونیستی در قبال ایران این چنین اشاره كرد:

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: روحانی هنوز برنامه هسته‌ای ایران را متوقف نکرده بنابراین باید به تحریم‌ها ادامه داد.

خبرگزاری فرانسه روز 16 مرداد از بیت‌المقدس گزارش داد که  بنیامین نتانیاهو گفته است ایران از 7000 سانتریفوژ جدید برای برنامه هسته‌ای خود از جمله هزار سانتریفوژ نسل جدید استفاده می‌کند.

نتانیاهو که سخنان او از رادیو نظامی اسرائیل پخش شده گفته است: «ایران برنامه هسته‌ای خود را از جمله پس از انتخابات ریاست جمهوری متوقف نکرده است. اکنون، آنان 7000 سانتریفوژ جدید از جمله 1000 سانتریفوژ از نوع مدرن تر آن راه اندازی کرده‌اند. رئیس جمهوری جدید ایران تلاش می‌کند چهره جدیدی از ایران به غرب ارائه کند اما پیشرفت‌های برنامه هسته‌ای ادامه دارد».

وی در ادامه با ادعای اثرپذیری ایران از فشارها تاکید می‌کند: «او (حسن روحانی رئیس جمهوری ایران) به ما می‌گوید هیچ تهدیدی در او کارساز نیست، این حرف نادرست است، تنها چیزی که در طول 20 سال اخیر ایرانی‌ها را به متوقف کردن برنامه هسته‌ای خود وادار کرد، فشارها و تهدیدهای صریح عملیات نظامی است».

+ نوشته شده در  شنبه 19 مرداد1392ساعت 22:22  توسط narsis |  نظر بدهید


هرچند 25727_837.jpg - 4.36 Kbتاریخ حاكمیت دولت های نهم و دهم گذشته و می توان بسیاری از اگرها و شایدها و چنین می باید بود و چنین می باید می شد را در باره آن مطرح كرد اما نكته ای كه به تازگی گفته شده موضوع معاون اولی عارف در دولت آقای احمدی نژاد است .

سیر نیوز: اینكه آیا احمدی نژاد قصد داشت تا چه حد از مدیران دولت هشتم استفاده كند با تغییر وزرا و مسوولان در همان ابتدای شكل گیری دولت نخست وی تا حدودی قابل تفسیر است اما نكته ای در این زمینه از سوی غلامحسین الهام سخنگوی دولت احمدی‌نژاد منتشر شده كه حائز اهمیت است .
وی درخصوص چرایی اینکه دولت یازدهم برخلاف دولت احمدی‌نژاد که از وزیر دولت خاتمی (رحمتی) استفاده کرد، از هیچ وزیر دولت دهم استفاده نکرد، گفت: علاوه بر این در دولت آقای احمدی‌نژاد، آقای آقازاده رئیس سازمان انرژی اتمی نیز از دولت قبل بودند؛ حتی احمدی‌نژاد از طریق من و همچنین خودش از آقای عارف خواستند که معاون اول بمانند.
به گفته الهام البته به افراد دیگری هم پیشنهاد تداوم همکاری داده شد اما الان این دولت (‌كابینه معرفی شده آقای روحانی ) صرفا دولت آقای هاشمی و کارگزارانی است

+ نوشته شده در  شنبه 19 مرداد1392ساعت 22:18  توسط narsis |  نظر بدهید

مسترهای عرفان حلقه برای احیای فرقه متبوع خود از طریق دادن تنفس مصنوعی به جسد بی‌روح این فرقه، در تلاشی نافرجام شب گذشته موفق شدند نزدیک ۱۰۰ نفر از افراد فریب خورده و هواداران خود را برای دقایقی در مسجد جامع شهرک غرب گرد آورند.

سیرنیوز،در پی بازداشت و محاكمه «محمدعلی طاهری»، بنیانگذار فرقه انحرافی «عرفان حلقه» در اردیبهشت ۱۳۹۰ كه منجر به محكومیت وی به ۷ سال زندان شد، برخی از مسترهای این فرقه فعالیت مخفیانه را در دستور كار خود قرار دادند و تعدادی از آنها نیز برای تداوم فعالیت راهی انگلیس و آمریكا شدند. 

مسترهای عرفان حلقه که تا پیش از این بصورت آزادانه با برگزاری کلاس‌هایی در تهران و چند شهر دیگر علاوه بر کسب ثروت‌های نامشروع و غیرقانونی سبب انحراف برخی از افراد شده بودند، با روشنگری علما و روحانیون و همچنین رسانه‌های ارزشی عملا بایکوت شده و به دلیل از دست دادن پایگاه اجتماعی‌شان به فعالیت‌های مخفیانه و استفاده از فضای مجازی روی آوردند. 

در این راستا مسترهای عرفان حلقه برای احیای فرقه متبوع خود از طریق دادن تنفس مصنوعی به جسد بی‌روح این فرقه، پس از چند ماه برنامه‌ریزی و فعالیت طی فراخوانی از طریق فیس‌بوک و پیامک در تلاشی نافرجام شب گذشته موفق شدند نزدیک ۱۰۰ نفر از افراد فریب خورده و هواداران خود را برای دقایقی در مسجد جامع شهرک غرب گرد آورند و به زعم خود برای آزادی سرکرده این فرقه دعا کنند.در این مراسم غیر قانونی که بعد از برگزاری مراسم نماز مغرب و عشاء بیست و نهمین روز ماه مبارک رمضان برگزار شد، یادشدگان دو پلاکارد با خود حمل می‌کردند که بر روی آنها نوشته شده بود: « خداوندا! استاد محمدعلی طاهری به ما زندگی بخشید. زندگی اش را حفظ فرما. خداوندا! معلم ایثارگر، استاد محمدعلی طاهری را آزاد فرما! » 


خبر دیگری در این زمینه حاکی است: همزمان با برگزاری این مراسم غیر قانونی چند تن از منحرفان عرفان حلقه اقدام به نصب ۳ پلاکارد علیه روحانیت در یکی از اماکن عمومی "ده ونک" نموده‌اند. 

گفتنی است، روز ۱۲مرداد ماه جاری و همزمان با برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور نیز تعدادی از مسترهای فراری عرفان حلقه و برخی افراد اجیر شده توسط یادشدگان اقدام به برگزاری تجمعی در مقابل ساختمان فدرال شهر لس‌انجلس کرده و با سر دادن شعارهایی خطاب به حجت الاسلام روحانی خواستار آزادی طاهری سرکرده فرقه عرفان حلقه شدند. 


این در حالی است که این فرقه دارای انحرافاتی مانند: تفسیر به رأی آیات قرآن، توهین به مقام الوهیت، رد شفاعت و توسل به ائمه معصومین(ع)، تعبیر خرافه از دین، برگزاری كلاس های مختلط زنان و مردان بدون پوشش اسلامی و استفاده از برخی روش های شیطانی می‌باشد.

+ نوشته شده در  شنبه 19 مرداد1392ساعت 22:13  توسط narsis |  نظر بدهید

 داوطلب رد صلاحیت شده انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری می گوید اگر صلاحیت من تایید می شد با رای بالایی رییس جمهور می شدم.

 سیر نیوز :‌13910519000247_photoa.jpg - 27.60 Kbاسفندیار رحیم مشایی به تازگی در جمع تعدادی از اصحاب رسانه هوادار خود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از قبل می دانستید که رد صلاحیت می‌شوید، گفت: "حالا می پرسند شما چرا آمدی؟ دو فرض داشت. یک فرض این بود که تایید نشویم و یک فرض هم تایید شدن بود. من قبول دارم که این یک ریسک بود. ما ناچار از پذیرش ریسک بودیم و راه دیگری نداشتیم. اگر تایید می شدیم با رای بالایی هم انتخاب می شدیم. در این تردیدی نیست. من کار به حرف دیگران ندارم. این یک چیز روشن است."
مشایی در حالی آمدن خود را "ریسک" دانسته است که به گفته بسیاری از ناظران، برنامه ریزی برای حضور او در انتخابات از روزهای بعد از انتخابات ریاست جمهوری 88 آغاز شده بود.
او ادامه داده است "ولی بعدش باید چه کار می کردیم؟ الان من اگر اینجا نشسته بودم چه کار می کردم؟ آنها خیالشان راحت است که لیست (وزرا) را می دهند اما آیا ما به همین راحتی لیست می دادیم؟ یعنی می توانستیم (در لیستمان) افراد بهاری را ذکر کنیم؟! غنچه های بهاری در زمستان یخ می زنند. راه باز نیست. راه برای افکار احمدی نژاد باز نیست. راه برای اندیشه های احمدی نژادی باز نیست."
مشایی در بخش دیگری از سخنان خود مدعی شده است "اگر نمی آمدیم می گفتند "خب احتمالا اینها سازش کرده اند یا ترسیدند. نکند پرونده داشتند و جا زدند؟!" بالاخره اینها تهمت هایی بود که عمیقا به ما وصل می کردند. نیامدن ما مستندی می شد برای اینکه این اتهامات به ما زده شود. البته ما که همیشه متهم تاریخ هستیم."
پیشدستی مشایی در خصوص پرونده های اطرافیان احمدی نژاد در حالی است که بسیاری از نزدیکان رییس جمهور سابق  - همان غنچه های بهاری- به اتهامات مختلف از جمله اقتصادی پرونده های مفتوحی در دادگاه دارند. اوایل سال 90 برخی از این افراد به همین دلیل بازداشت شدند.
حمایت از هاشمی
مشایی در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره تلویحی به حضور هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری مدعی شده است که حضور او را بر خلاف رقبای سیاسی خود پیش بینی کرده بود.
او سپس حضور خود را "بهانه"ای برای ردصلاحیت هاشمی رفسنجانی عنوان کرده و به صورت تلویحی از رد صلاحیت او انتقاد کرده است.
او گفته است "باید می امدیم. ما اگر نمی آمدیم افراد دیگری می آمدند. ما می گفتیم می آیند. آنها می گفتند آن افراد دیگر نمی آیند؛ ما اما تاکید داشتیم که (اگر ما نیاییم) آنها می آیند. ما اگر نمی آمدیم با چه بهانه ای می خواستند "آنها" را حذف کنند."
گفتنی است در جریان انتخابات اخیر ریاست جمهوری، برخی شخصیت ها و تحلیلگران سیاسی اتحاد جریان انحرافی با اصلاح طلبان را بعید ندانسته بودند.

+ نوشته شده در  شنبه 19 مرداد1392ساعت 22:12  توسط narsis |  نظر بدهید

یکی از مشاورین محمد خاتمی که البته هنوز هم علت انتخاب شدن وی به سمت مشاوره وی معین نیست ، به شاگردی اش در محضر مسعود بهنود ابراز افتخار می کند.

به گزارش رویداد، ریحانه طباطبایی که از مشاوران سید محمد خاتمی است. وی پس از فحاشی قبلی خود به رای دادگاه مرتضوی در صفحه ی فیسبوکش، امروز به استاد خارج نشین خود که در شبکه بی بی سی فعالیت دارد و در جریان فتنه سال 1388 به تهییج افکار عمومی می پرداخت ، می بالد.

گفتنی است مسعود بهنود پیش از خروج از ایران مجذوب اندیشه های مارکسیستی بوده و سعی می کرد تا با نزدیک شدن به محافل فرهنگی و رسانه ای کشور نقش یک نفوذی را بخوبی ایفا کند.

مسعود بهنود همچون تعداد دیگری از روزنامه نگاران فعال در نشریات زنجیره ای اصلاح طلب که به همکاری با سرویس های جاسوسی بیگانه بارها و بارها متهم شده بودند ، پس از خروج از کشور فورا در بنگاه دروغ پراکنی و بهائی بی بی سی مشغول بکار شد.

وی هم اکنون با مزدبگیری از رسانه بهائیان که ضمنا در حوزه دفاع از اشغالگری رژیم اسرائیل نیز فعال می باشد ، کارش مروری بر مطبوعات ایران و بررسی سرمقاله روزنامه ها می باشد و باصطلاح دست پرورده هایی همچون طباطبایی را برجسته سازی میکند.

مسعود بهنود اخیرا نیز پا به عرصه بسیار نامتعارفی در شبکه بی بی سی گذاشته است که رویداد بزودی گزارش اختصاصی و قابل ملاحظه ای از آنرا منتشر خواهد کرد.

در نهایت نیز باعث تاسف است که برخی از چهره های سیاسی کشور اینچنین خود را در معرض عوامل دست چندم سرویس های جاسوسی و براندازان فرهنگی قرار داده و توان تشخیص اموری به این سادگی را هم ندارند.

+ نوشته شده در  شنبه 19 مرداد1392ساعت 22:7  توسط narsis |  نظر بدهید


یک مورخ و روزنامه نگار پژوهشی آمریکایی گفت دادستان آرژانتینی «آلبرتو نیسمان» حکم بازداشت مقامات ایرانی به اتهام بمب‌گذاری مرکز یهودیان بوینس‌آیرس در سال ۱۹۹۴ را بر اساس ادعاهای اعضای سازمان منافقین صادر کرد.

هابیلیانisraealkamhajm.jpg - 16.01 Kb، «گرت پورتر» در مقاله‌ای که در پایگاه «آی‌پی‌اس نیوز» منتشر شد نوشت سند ۹۰۰ صفحه‌ای حکم دستگیری مقامات ایرانی که اخیراً برای اولین بار به زبان انگلیسی منتشر شده است نشان می‌دهد که تنها منابع این دادستان آرژانتینی نمایندگان منافقین بودند.

این تحلیلگر برجسته آمریکایی با بی‌سروته و تکراری خواندن این گزارش افزود: این گزارش از اظهارات چهار تن از اعضای سازمان شورای ملی مقاومت که شاخه سیاسی مجاهدین خلق است به عنوان منابعی برای اینکه ایران را متهم به بمب‌گذاری آمیا در اوت ۱۹۹۳ کند، استفاده کرده است.

وی منبع اصلی این دادستان آرژانتینی را رضا ذاکری کوچکسرایی رئیس کمیته امنیت و اطلاعات شورای مقاومت ملی دانست.

پورتر در ادامه به شهادت این فرد در دادگاه شفاهی آرژانتین در سال ۲۰۰۳ اشاره می‌کند: در تاریخ ۱۴ اوت ۱۹۹۳ در یک جلسه‌ای در شورای امنیت ملی تصمیم به انجام این بمب‌گذاری گرفته شد. این جلسه به مدت ۲ ساعت از ساعت ۴:۳۰ تا ۶:۳۰ به طول انجامید.

در این گزارش یکی دیگر از اعضای باسابقه شورای به اصطلاح ملی مقاومت به نام «هادی روشن‌روان» برگزاری این جلسه را تأیید می‌کند ولی معتقد است که در ۱۲ اوت برگزار شده و ادعا می‌کند که از دستورکار جلسه هم اطلاع کامل دارد! وی ادعا می‌کند که یکی از محورهای گفتگو «استراتژی صدور بنیادگرایی در سراسر جهان» بوده و ایده حمله به آرژانتین هم در این قسمت مورد بحث قرار گرفت.

پورتر با اشاره به دو تن دیگر از اعضای سازمان منافقین به نام‌های احمدی و عشاقی (احتمالاً احمد وشاق از اعضای مرکزیت سازمان منافقین) که شهادت قبلی‌ها را تأیید کردند افزود: نیسمان به هیچ منبعی برای برگزاری چنین جلسه‌ای غیر از اعضای مجاهدین خلق استناد نمی‌کند و مکرراً به همین چهار عضو شورای ملی مقاومت به عنوان سندی برای شرکت هفت تن از مقامات ارشد ایران در این جلسه که حکم بازداشتشان را صادر کرده استناد می‌کند.

وی تصریح کرد: نیسمان ۲۹ مرتبه به کوچکسرایی، ۱۶ مرتبه به روشن‌روان و ۱۶ مرتبه به دو تن دیگر استناد می کند.

پورتر افزود: نیسمان به هیچ مدرک یا دلیلی که نشان دهد هر یک از اعضای مجاهدین خلق در جایگاهی بوده‌اند که از ملاقاتی در چنین سطح بالایی اطلاع داشته‌اند. گرچه مجاهدین خلق همیشه ادعا کرده است که به اسرار دسترسی دارد، ولی اطلاعاتی که ارائه تاکنون کرده‌اند در بهترین حالت از عوامل سطح پایین نظام بوده است.

وی افزود: نیسمان با بهره‌گیری از شهادت خشن‌ترین مخالفان نظام ایران برای متهم کردن مقامات ارشد ایران به تصمیم‌گیری برای بمب‌گذاری تروریستی آمیا، هدف سیاسی آشکار مجاهدین خلق از ارائه اطلاعات که جلب حمایت آمریکا و اروپا برای سرنگونی نظام ایران است را انکار کرد.

پورتر خاطرنشان کرد که نیسمان برای اعتبار بخشیدن به شهادت این افراد، اظهارات آنها را با صداقت و دقت و این اشخاص را کاملاً صادق خواند.

وی با بیان این مطلب افزود: مسئولین مجاهدین خلق در سالیان گذشته پشت سر هم بیانیه صادر می‌کردند که اطلاعاتی از فعالیت‌های پنهانی ایران بر روی سلاح‌های هسته‌ای، شیمیایی و بیولوژیکی دارند که تقریباً تمام آنها پس از بررسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی غلط از آب درآمد.

این روزنامه نگار مشهور آمریکایی ضمن اشاره به به گزارش ۵۰۰ صفحه‌ای نیسمان که اخیراً منتشر شد و در آن ایران را متهم به ایجاد شبکه‌های تروریستی در آمریکای لاتین نمود، تصریح کرد: نیسمان مدت زیادی است که از جریانات سیاسی طرفدار اسرائیل و معاند ایران به عنوان منبع موثق در پرونده بمب‌گذاری آمیا و موضوع گسترده‌تر ایران و تروریسم استفاده کرده است.

وی با این مطلب افزود که و نیسمان با انکار غیرقابل‌اعتماد بودن آشکار این افراد نشان داد که به جای کشف حقایق درگیر یک بازی سیاسی در زمین برخی منافع قدرتمند شده است.

 

 شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و رسانه‌های ضد انقلاب خصوصا وب سایت روزآنلاین طی گزارش‌هایی تلاش می‌کنند تا با نزدیک شدن به فصل بازگشایی دانشگاه‌ها مقدمات باز‌تولید فتنه و آشوب در دانشگاه‌ها را از طریق جنگ روانی آماده نمایند.

دیده‌بان، دانشگاه‌های کشور همیشه مورد توجه دشمنان نظام اسلامی برای ایجاد توطئه و خیانت علیه ملت ایران بوده است. گروهک‌های تروریستی یا معاند با گرایش‌های مارکسیستی در ابتدای انقلاب دانشگاه را به مراکز و نهادهای تشکل خود تبدیل کرده بودند و با سنگربندی و مقابله با جریان انقلاب اسلامی و دانشجویان مسلمان معتقد به امام دانشگاه را به طور کامل از فضای علمی خارج کرده بودند. رهبر معظم انقلاب اسلامی از جمله اصحاب امام بودند که عمار‌گونه با حضور در دانشگاه‌ها اقدام به روشنگری درباره خیانت‌ها و جنایت‌های عوامل این گروهک‌ها، سران و اربابان استکبار‌ی‌شان می‌کردند که این اقدام ایشان نه تنها باعث جلوگیری از جذب افراد جدید شد بلکه ریزش عظیمی نیز در این گروهک‌ها اتفاق افتاد.

دیده‌بان طی روزهای گذشته با انتشار گزارشی از تلاش عناصر مرتبط با گروهک تروریستی منافقین برای بازتولید فضای هیجانی و آشوب در دانشگاه‌ها با راه‌اندازی کارگروه پیگیری مطالبات در آستانه سال جدید تحصیلی اشاره کرده بود و دانشجویان و مسئولان ذی‌ربط را نسبت به این تحرکات دشمن هشدار داده بود که مراقب باشند در دام اغواگری‌های دشمنان نیافتاده و از نفوذ آنان در محیط‌های دانشگاهی جلوگیری نمایند.

روزآنلاین

در همین راستا رسانه‌های ضد انقلابی چون روزآنلاین ـ که با بودجه سازمان جاسوسی هلند ولی از فرانسه و توسط سلطنت‌طلبان و تعدادی متواریان از کشور به روز می‌شود ـ و برخی شبکه‌های ماهواره‌ای به شدت بر موضوع دانشگاه‌ها تمرکز کرده و قصد دارند علاوه بر خط‌دهی به عوامل خود در داخل کشور و خصوصاً دانشگاه‌ها در جهت ایجاد هیجان کاذب و احساسی کردن فضای دانشگاه به جای حرکت آرام آن در مسیر پیشرفت علمی کشور گام بر‌می‌دارند. وب‌سایت روزآنلاین طی گزارش‌های مختلفی تلاش کرده تا از باز تولید فتنه 18 تیر همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی بنویسد و اینکه مطالبه دانشگاهیان و جامعه یکی گشته است.

این وب‌سایت در یکی از گزارش‌های خود به افطاری یک تشکل منحله و غیرقانونی اشاره می‌کند که چند روز گذشته در یکی از مدارس تهران برگزار گردیده که برگزار‌کنندگان این مراسم هدف خود را از برگزاری این افطاری بر‌قراری ارتباط بین دانشجویان فعلی با هتاکان به مقدسات که سابق در برخی دانشگاه‌های تهران حضور داشتند اعلام کرده است. سال 86 در تعدادی از نشریات وابسته به یک تشکل غیرقانونی و منحله به حضرت امیرالمومنین علی(ع) و حضرت امام(ره) و چادر و حجاب بانوان مسلمان اهانت کرده بودند و حال برخی به دنبال این هستند که دانشجویان امروز را به آنان متصل کنند. لذا دانشجویان معتقد به اسلام و اهل‌بیت(ع) باید مراقب بوده تا در دام فریب‌گری‌های این افراد گرفتار نگردند.

روزآنلاین

لازم به ذکر است که تمامی این تلاش‌های مذبوحانه دشمنان برای متوقف کردن و اخلال در سرعت پیشرفت علمی کشور است و دشمنان از اینکه سرعت رشد علمی جمهوری اسلامی 13 برابر متوسط دنیا بوده کوشش می‌کنند به هر نحو ممکن مانعی در برابر این پیشرفت ایجاد نمایند.

خاطر نشان می‌شود رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در دیداری که در ماه مبارک رمضان امسال با اساتید دانشگاه‌ها داشتند درباره عدم توقف فعالیت‌های علمی کشور فرمودند: «اولین حرف ما به دانشگاه‌هاى كشور و دانشمندان كشور و نخبگان كشور این است كه نگذارید این حركت از دور بیفتد، نگذارید حركت علمى كشور متوقف شود؛ هیچ مانعى نتواند دانشگاه كشور را از رشد به سمت پیشرفت علمى باز بدارد.»